Metody mají navíc krásné nehty

Metody mají navíc krásné nehty

Chránit vaše ruce s handwear kryty, když si uvědomíte, provádějící v domě. Posílit vaše nehty, zkuste míchání šťávu z několika stroužky česneku s vaše nehty Lesk. Chtěli byste raději mít nehty krásnější a také nemají čas na manikúru? Nebojte se! Můžete nastavit salon ve vaší domácnosti, stejně jako cítit se v pohodě za pár minut. Odborníci naznačují, vypořádat se s nehty denní způsobem, který nemá náhradu škody, není poškodit nebo mít odstín, který je nežádoucí, zvláště pokud kouříte. Naučit pár technik, aby se nehty mnohem více atraktivní.

Tipy, jak zlepšit vzhled nehtů

Tipy, jak zlepšit vzhled nehtů

Možná se vám líbí na všech-přírodní nebo smalt, velmi stejný odstín nebo měnit v závislosti na oblečení. Všechny stejné, je důležité, že budete jednat s nehty, alespoň na základní úrovni, reagovat na jejich požadavky. Tyto triky jsou velmi užitečné ve vaší domácnosti, stejně jako určitě nebudete muset s největší pravděpodobností do salónu krásy, aby se získat manikúru. Budete mít atraktivní nehty, a také zdravé a vyvážené tím, že dělá dodržování. Hydratují: poté, co si umyl ruce, měli byste používat krém, a to bez výjimky. Tím se zabrání kůži před vysušením a ve stejnou dobu bude jistě mokré oblasti své nehty tak, že budou růst zdravější a také silný. Navíc, budete určitě plán pro chladné měsíce, kdy nehty trpí použití velmi horkou vodou.

V létě musíte je chránit před slunečním zářením a chlóru v bazénu. Prohlásil: nikdy nepoužívejte nůžky na nehty, pokud máte ne příliš zdlouhavé a také chcete nechat opravdu krátké. Spíše využívají dokumenty, aby si délku, která vám líbí, stejně jako mít je v pohodě, stejně jako kolo. Tímto způsobem, preverrete, které jsou poškozené, nebo že sfaldino. Připravte si: je velmi důležité využívat základnu před použitím lak na nehty. Pokud vynecháte tento krok, pak budou nehty suché, nažloutlé a bez života. Je to proto, že prvky skloviny, která nebere dech nehty. Základnu můžete najít v každém obchodě, elegance produkty, nebo vůně, a je také podobné leštěné, tj. jasné.

Rozdíl je v tom, že obsahuje aloe vera, vápník a vitamín E

Pokud jde o vizuální výhody, můžeme říci, že to podporuje uplatňování lak na nehty vzhledem k tomu, že to zanechává na povrchu nehtu mnohem více hladké. Léčba: není snížit a také ne zbavit pokožku, protože to může udělat infekce. To je více efektivní, aby se použití oleje nebo unikátní krém pro odstranění. S holí oranžové nebo hůl měkké spingetele jemně zpět. Poslouchejte: dámy jsou neustále v hledání masky na obličej nebo na vlasy, ale ty obvykle nepodaří pamatovat na hřebík. Můžete použít vazelínu, aby udělat kulatý masáž, když jste vidět v televizi.

Rozdíl je v tom, že obsahuje aloe vera, vápník a vitamín EDát na handwear kryty pro chladné, když budete spát, poté, co jste již dříve umístěn v dobré mléko. Následující den ráno, uvidíte, v současné době výsledky, tj. nehty měkčí a krásnější. Přidány návrhy pro krásné nehty. Při čištění rukou, je dobře vysušte, a to zejména na nehty, pro jejich změkčení. Limatele minimálně, jakmile týden, takže nehty silnější a imunní vůči poškození. Nesnižují folikuly lepší, protože chrání vaše nehty před bakteriemi. Můžete změkčit je s krémy a jemně stiskněte tak, že to není vidět. Použijte hydratační krém na ruce dvakrát denně, se zvláštním zřetelem na nehty, aby se ujistil, že oni jsou více zdravé a krásné. Pokud jsou mírně nažloutlé až příliš mnoho použití lak na nehty nebo cigaretu, rub je s bílým octem.

Limit použití lak na nehty a aceton

Limit použití lak na nehty a aceton Jakmile odstraněny, počkejte alespoň pár dní před použitím jej znovu. Tam jsou produkty k odstranění laku na nehty bez acetonu, druh obuvi s olejem, které nepoškozují ani pokožku ani nehty. Pokud nemůžete věnovat čas na své dlouhé nehty nejúčinnější návrhy je udržet je na soudu. Pokud budete dělat domácí práce, štít ruce s handwear vztahuje, zvláště pokud jste přijít do styku s chemikáliemi s chlórem. Ujistěte se, že nehty rozšířit zdravější a pevné, brát vitamín A, přítomné ve většině ovoce a zeleniny. Nepoužívejte kousat si nehty nebo udržovat je často v ústech. Pokud máte strach, nebo plachý, konzumovat lahodné čokolády nebo jíst žvýkačky místo toho, jíst hřebíky.

Sliny jistě být vždy měkké a také v nebezpečí rozbití. Nepoužívejte své nehty jako kdyby byly pracovní nástroje, a dokonce i zuby. Nejsou vyrobeny k otevření obalu výrobku, a odstranit skvrny z podlahy, uklidit porty, nicméně, aby se chránit vaše prsty, stejně jako cítit ohromující. Pro vytvrzení nehtů, můžete použít šťávu z česneku do skloviny. Stejně tak můžete brousit několik zubů česneku a také ji šířit jako pasta na nehty za pár minut. Jedna možnost je namočit nehty ve směsi z přesličky přibližně 20 minut. Elegantní posílení, které nikdy nezklame je přesně to, co můžete získat 8 se snižuje z citronu, česnek jemně nasekané a 5 pokles jódu bílé. Nalijte ji do laku na nehty jasné, stejně jako využívat ji jako základnu, což je počáteční namočte den. Pokud máte pocit, že lak na nehty, však nemají moc času na to, aby suché, můžete si dát nehty do nádoby s vodou, stejně jako množství ledu.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here